Olimpiada județeană

ANUL ȘCOLAR 2013 – 2014

HERCIU DANIELA: Mențiune – Olimpiada de protecția mediului – faza județeană

AVĂTĂMĂNIȚEI IONUȚ: Mențiune – Olimpiada de protecția mediului – faza județeană

NOVAC FLORIN: Premiul I – Olimpiada la disciplinele din aria curriculară „Tehnologii” – Domeniul Turism și alimentație – faza județeană

CURCĂ OLIVIAN: Premiul I – Olimpiada la disciplinele din aria curriculară „Tehnologii” – Domeniul Economic – faza județeană

BÎRLĂ BOGDAN: Premiul II – Concursul de matematică „Adolf Haimovici” – faza județeană

NEAGU DRAGOȘ:

  • Premiul I – Olimpiada interdisciplinară – profil electric – faza județeană
  • Mențiune – Concursul de matematică „Adolf Haimovici” – faza județeană

ISTRATE DĂNUȚ: Premiul I – Olimpiada interdisciplinară – mecatratronică – faza județeană

AȘTEFĂNOAIE DANIEL: Mențiune – Olimpiada interdisciplinară – mecatratronică – faza județeană

HURMUZ SEBASTIAN: Premiul II – Concursul „GREEN WEEK”, Focșani

MUNTEANU MIHAI: Mențiune – Concursul național de chimie „Petru Poni” – faza județeană


ANUL ȘCOLAR 2012 – 2013

MOȘINOIU LAURENȚIU: Premiul III – Olimpiada de protecția mediului – faza județeană

URSU ȘTEFANIA: Mențiune – Olimpiada de protecția mediului – faza județeană

ȘETRARU GEANINA: Mențiune – Olimpiada de protecția mediului – faza județeană

SEVERIN ANDREI

  • Premiul I – Concursul de matematică „Adolf Haimovici” – faza județeană
  • Premiul I – Olimpiada de mecatronică – faza județeană

ȘETRARU MARIA: Premiul II – Olimpiada de industrie alimentară – faza județeană

SURLEANU GEORGIANA: Premiul III – Olimpiada de industrie alimentară – faza județeană

CĂRUCERU MIHAI: Mențiune – Olimpiada de industrie alimentară – faza județeană

CURCĂ OLIVIAN: Mențiune – Olimpiada de economie – faza județeană

ROMANOV RAREȘ: Mențiune – Concursul de matematică „Adolf Haimovici” – faza județeană


ANUL ȘCOLAR 2011 – 2012

MOȘINOIU LAURENȚIU: Premiul III – Olimpiada de protecția mediului – faza județeană

AMARINOAIE NICOLETA: Mențiune – Olimpiada de protecția mediului – faza județeană

URSU ȘTEFANIA: Mențiune – Olimpiada de protecția mediului – faza județeană

STOLERU ANDREI: Premiul I – Concursul de matematică „Adolf Haimovici” – faza județeană

PASCU ANDREI: Mențiune – Olimpiada de fizică – faza județeană

COSMA BIANCA: Mențiune – Olimpiada de turism și alimentație – faza județeană