Olimpiada națională

ANUL ȘCOLAR 2013 – 2014

HERCIU DANIELA: Mențiune – Concurs național “Cristofor Simionescu”, Iași

NOVAC FLORIN: Locul 9 – Olimpiada la disciplinele din aria curriculară “Tehnologii” – Domeniul Turism și alimentație – faza națională

CURCĂ OLIVIAN: Locul 8 – Olimpiada la disciplinele din aria curriculară “Tehnologii” – Domeniul Economic – faza națională

ZAHARIA GEORGE: Premiul II – Campionatul național de atletism

PLEȘU IONUȚ:

Premiul III – Campionatul național 800 m viteză, București

Premiul I – Concursul interjudețean juniori

TOMOZEI BOGDAN: Premiul III – Concurs național “Cristofor Simionescu”, Iași

POPA IOANA: Mențiune – Concursul național de protecția mediului “Și gestul tău contează”, Botoșani

STAN GABRIELA: Premiul III – Concursul național de protecția mediului “Și gestul tău contează”, Botoșani

HURMUZ SEBASTIAN: Premiul II – Concursul “GREEN WEEK”, Focșani


ANUL ȘCOLAR 2012 – 2013

SEVERIN ANDREI:

  • Premiul III – Concursul de matematică “Adolf Haimovici” – faza națională
  • Premiul I – Olimpiada de mecatronică – faza națională

CURCĂ OLIVIAN: Premiul II – Concursul național de contabilitate “Virgil Madgearu”, Galați

PETREANU ALEXANDRU: Premiul III – Concursul național “Eu sunt propriul meu manager”

ROMANOV RAREȘ, CHIRILĂ ANDREI, TĂTARU MARIAN: Premiul III – Concursul de național “Știu și aplic”

HURMUZ SEBASTIAN: Premiul I – Concursul național de protecția mediului “Și gestul tău contează”, Botoșani

POPA IOANA:

Premiul III – Concursul național de protecția mediului “Și gestul tău contează”, Botoșani

MENȚIUNE – Programul educațional și Concursul Național “Școli pentru un viitor verde – echipa verde”

ANUL ȘCOLAR 2011 – 2012

STOLERU ANDREI: Mențiune – Concursul de matematică “Adolf Haimovici” – faza națională

COSMA BIANCA: Diploma de participare la Conferința “Competenţe, abilităţi, profesionalism – cheia succesului”, Chișinău

ANUL ȘCOLAR 2010 – 2011

SEVERIN ANDREI: Mențiune – Concursul interjudețean de matematică “Trident”, Brăila

STOLERU ANDREI: Mențiune – Concursul interjudețean “Trident”, Brăila

HERCIU DANIELA: Premiul I – Concursul de creație literară “Bucuria de a fi copil”, ediția III-a, Tg. Neamț

STOIAN MARIA: Premiul III – Concurs național de creație literară “Florile copilăriei”

NICULESCU ALEXANDRA: Mențiune – Olimpiada interdisciplinară Comerț – servicii etapa națională

TEODORESCU MARIA: Mențiune – Concursul interjudețean de creație literară “Cetiți-le noaptea”, Slatina

GRECEA ALIN: Mențiune – Olimpiada de mecatronică – faza națională